Nowi członkowie zwyczajni w grupie.

W dniach 16 oraz 23 listopada zakończył się główny etap egzaminów wewnętrznych zakańczających okres kandydacki w grupie. Żeby stać się członkami zwyczajnymi, kandydaci musieli przejść przez dwu częściowy test teoretyczny oraz test praktyczny.

Po 2 „sesjach” egzaminacyjnych cztery osoby pozytywnie zakończyły kwalifikacje a dwie osoby będą musiały przejść poprawkę części teoretycznej.

Osoby, które zaliczyły całość tradycyjnie są mianowane na członków zwyczajnych oraz nadaje się im stopień wewnętrzny Ratownik Ochotnik SGR „PARAMEDIC”.

Gratulujemy tym co zdali i życzymy powodzenia tym co będą próbować jeszcze raz !!!

Sportowo, patriotycznie i wyjazdowo.

Weekend od 9 do 11 listopada przebiegł pod znakiem imprez sportowych i patriotycznych. W dniu 9 listopada zabezpieczaliśmy Stobud Cup 2013 czyli VII Turniej Koszykówki na wózkach. O to wyniki:

  • I miejsce – Kołobrzeg bez barier,
  • II miejsce – Fit-Max Gdynia,
  • III miejsce – Zlepek Poland Team Bydgoszcz,
  • IV miejsce –  Active Szczecin

Niestety podczas turnieju zdarzył się wypadek, który wymagał interwencji naszej oraz musieliśmy wezwać zespół ratownictwa medycznego. W wyniku urazu jeden z zawodników doznał złamania kości udowej. Poza tym jednym przypadkiem impreza przebiegła spokojnie.

W dniach 10 do 11 listopada zabezpieczaliśmy Amatorski Turniej Tenisa Stołowego im. Sebastiana Karpiniuka. Turniej przebiegł bezproblemowo.

W dniu 11 listopada zabezpieczaliśmy Wojewódzkie Obchody Dnia Niepodległości, które odbywały się w Kołobrzegu. Uczestniczyliśmy w mszy oraz w spotkaniu patriotycznym pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego. Impreza również przebiegła bez problemowo i bez konieczności interwencji.

W dniu 16 listopada będziemy uczestniczyć można powiedzieć już tradycyjnie w szkoleniu wyjazdowym w miejscowości Kamień Rymański. Ponadto podczas tego wyjazdu odbędzie się egzamin wewnętrzny dla naszych kandydatów. Na noc z soboty na niedzielę też przygotowane są atrakcje dla wszystkich obecnych na miejscu. Liczymy, że po najbliższym weekendzie będziemy mieli kolejnych członków zwyczajnych w naszej grupie.