Nabór do grupy !!!!

SGR PARAMEDIC rozpoczyna nabór kandydatów do stowarzyszenia.

Zapraszamy szczególnie młodzież z klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych.

Nasza grupa szkoli kandydatów z zakresu pierwszej pomocy, ratownictwa, technik ratowniczych oraz współpracy w grupie.

Każda osoba, która by chciała rozpocząć działanie w stowarzyszeniu ratowniczym proszona jest o zapoznanie się z tą stroną (klik !!!!) .Są tam wymagania oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania dla kandydatów chcących działać w naszym stowarzyszeniu.

Można również wypełnić formularz zgłoszeniowy dzięki któremu będziecie szybciej informowani o zmianach i innych ważnych sprawach:

 http://form.jotform.co/form/32893394639874

Uwaga !!! Nie jest to nabór do szkolenia z pierwszej pomocy, tylko nabór członków do stowarzyszenia, którzy zostaną przeszkoleni min. w zakresie pierwszej pomocy.

Spotkanie naborowe:

8 i 15 marca 2014 r. w ZS im. H. Sienkiewicza o godz. 14.00 (wejście przez internat).

Szukajcie plakatów w swoich szkołach:

Wszelkie zapytania proszę kierować przez dział kontakt !!!!!

Nie żyje nasz przyjaciel Juliusz !!!

Z wielkim żalem umieszczamy informację o śmierci przyjaciela naszej grupy Juliusza Aniszewskiego. Kim był Juliusz ??  Poza tym, że był kierownikiem biura rejonowego PCK w Kołobrzegu to po prostu był dobrym człowiekiem. Był człowiekiem, który potrafił się pochylić nad nieszczęściem innych ludzi. Był wielkim przyjacielem naszej grupy. Razem za namową Juliusza współorganizowaliśmy rejonowe zawody z pierwszej pomocy PCK. Udostępniał nam swoją salę na ul. Granicznej gdy robiliśmy nabory do grupy a spotkania nasze odbywały się w straży pożarnej i nie chcieliśmy aby nowo przybyli musieli tak daleko iść. Odwiedzałem czasami Juliusza na ul. Granicznej zawsze miał dużo pracy papierkowej i zawsze był zajęty ale zawsze znalazł czas na rozmowę i nigdy nie powiedział: „Przepraszam dziś czasu nie mam, przyjdź jutro”.

Będziemy o Tobie zawsze pamiętać !!!